بازگشت کالا

شرایط برگشت کالا

کلیه کالاهای فروشگاهی مجموعه تینوتوئی به استنثاء تن پوش‌های عروسکی ، عروسک‌های پولیشی و کالاهای تست شده تا ۷ روز در صورت عدم استفاده از کالا قابل تعویض می‌باشند.
کالاهای برگشتی مورد ارزیابی قرار گرفته ، در صورتی که شرایط زیر برای آنها برقرار باشد :
کالا باید در کارتن یا جعبه اصلی خود و کلیه ملحقات از قبیل راهنمای استفاده، کابل‌ها، باطری و سایر به تینوتوی بازگردانده شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از بازگشت را از بین خواهد برد.
سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد باید حداکثر تا ۲۴ ساعت از طریق تلفن، ایمیل به مجموعه تینوتوی اطلاع داده شود.

 

شرایط بازگشت در اثر آسیب دیدگی

لطفا در زمان تحویل مرسوله حتما قبل امضا کردن رسید پستی در جعبه را باز کرده و از سلامت جنس مطلع شوید، در غیر این صورت مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه اینترنتی تینوتوی بازگردانده شود.