چرا تولو به اسباب بازی قابل اعتماد معروف شد

اسباب ‌بازی تولو از کامل‌ ترین مجموعه ‌ی اسباب‌ بازی های مناسب برای سنین نوزادان و کودکان محسوب می‌ گردد. این برند شامل tolo کلاسیک (TOLO CLASSIC ) ، اولین دوست (FIRST FRIEND) و بیبی تولو (TOLO Baby) است. با نگاهی به مجموعه‌ ی کلاسیک Tolo می توان به نکته زیر اشاره کرد که نوزاد در اوایل سنین ورود به دنیای اسباب‌ بازی تمایل به بازی با اسباب ‌بازی هایی دارد که تولید صدا می‌ کنند. برند تولو نیز در این زمینه انواع مختلفی از اسباب ‌بازی های جغجغه‌ ای در طرح ‌ها و رنگ‌ های مختلف وارد بازار کرده است که در عین کیفیت بالای مواد سازنده، از ایمنی بالایی نیز برخوردار است. از دیگر اسباب ‌بازی های تولو کلاسیک می‌ توان به ساختنی‌ ها، شناخت اشکال در حین بازی و سرگرمی، محاسبات‌ کودکانه و آشنایی با آلات موسیقی و نواختن اشاره کرد. مزرعه تولو، خانه تولو، تراکتور تولو و حیوانات تولو از محبوب ترین ها در محصولات تولو محسوب می‌گردند.

در مورد مجموعه ‌ی تولو به نام اولین دوست، اسباب ‌بازی ها را می‌توان با هدف ‌های آموزشی کامل‌ تری مشاهده کرد. اولین دوست مجموعه ‌ی کاملی از اسباب‌ بازی های کودکانه تولو است که هدفمندانه طراحی شده‌ اند و تمام تاریخ زمین و سیاره‌ ها با شخصیت‌ ها و کاراکتر های کودکانه را بیان می‌کند؛ به طوری که کودک با کار های روزمره در خانواده اعم از نحوه استفاده از وسایل آشپزخانه، خانه ‌داری و افراد خانواده آشنا می‌ گردد.

بعلاوه هدف تولو نشان دادن شهر و شهر سازی به کودکان است. اسباب بازی های تولو سعی در آشنا کردن کودک با محیط های جدید است. مسئولیت‌ هایی که خانواده در خارج از محیط خانه دارند اعم از شغل آنها و فعالیت‌ های اجتماعی از طریق شخصیت‌های کودکانه و اسباب‌ بازی بیان می ‌گردد. کودکان می ‌توانند حتی با سیاره های دیگر مثل سیاره‌ی مریخ و آدم فضایی ها آشنا شوند. برند تولو قوه‌ ی تخیل و خلاقیت را حین سرگرمی در کودکان  افزایش می‌دهد. با صنعت کشاورزی و نحوه‌ ی دامداری نیز آشنا می‌ شوند. این برند تمام حیوانات را با رنگ ‌های اصلی به کودکان نمایش داده و کودک را ترغیب به دوست داشتن محیط زیست نیز می ‌کند.

از تاریخچه ‌ی تولو می‌توان به قدمت 35 ساله اش در صنعت اسباب ‌بازی های نوزادان و کودکان اشاره کرد. تمام تلاش برند تولو در این سال‌ها ایجاد طیف گسترده ‌ی از اسباب‌بازی ها با هدف آشنایی بیشتر کودکان با محیطی خارج از خانواده است. صنعت اسباب ‌بازی از صنعت ‌های مهم در آموزش کودکان در عصر جدید بشمار می‌ آید. تولو برند مشترک هنگ کنگ و انگستان است که در سال 1985 وارد صنعت اسباب ‌بازی گشته ‌است.

برند اسباب بازی های تولو مجموعه ای از اسباب بازی ها با اهداف ارزشمند آموزشی برای سال‌ های رشد کودکان ارائه می دهد. همه محصولات تولو با توجه به بی خطر بودن و عمر طولانی آنها طراحی شده اند. مواد اولیه درجه یک در تولید محصولات به کار رفته اند تا کیفیت نهایی این اسباب بازی ها در بالاترین حد ممکن قرار بگیرد.

  • هنگام خریدن اسباب بازی برای کودکان آگاهی از این که محصول مورد نظر طبق استاندارد تولید شده است، برای پدر و مادرهای حساس بسیار مهم است. از این رو برند تولو تصمیم گرفته است که طبق استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی icti و نیز گواهینامه کیفیت iso ۹۰۰۱ محصولات خود را روانه بازار کند و از این بابت به خود افتخار می‌کند.
  • شرکت اسباب بازی تولو در سال ۱۹۸۵ در کشور انگلستان تاسیس شد. محصولات تولو در سطح بین المللی از نظر سودمندی و ارزشمندی بازی ها و نیز کیفیت ساخت اسباب بازیها مورد توجه قرار گرفته اند.

چرا از محصولات تولو استفاده کنیم؟

  • تعهد تولو به تولید اسباب بازیهایی با ویژگی ارزشمندی بازی ها و نیز کیفیت تولید این اسباب بازی ها در سنین رشد جسمی و ذهنی کودک مزیت اصلی اسباب بازی های تولو می باشد.
  •  تنوع گسترده محصولات تولو.

 

تنوع محصولات تولو از این قرار است:

۱. تولو کلاسیک: شامل اسباب بازی های با رنگ های اصلی و درخشان با ویژگی های بازی آفرینی متنوع برای اولین مراحل رشد کودک.
۲. اسباب بازی های نرم آموزشی با ویژگیهای بسیار ظریف که باعث شگفتی و اشتیاق کودکان در مراحل اولیه رشد ذهنی می شود.
۳. مجموعه دوستان عروسکی از جمله دخترها و پسرهای سخنگو.
۴. بسته هدیه تولد که شامل مجموعه ای کامل از اسباب بازی های متنوع برای کودکان در طول روز می شود.

 

در آخر هم تولو تلاش کرده که سرگذشت دایناسور ها، انسان ‌های نخستین و تاریخ کهن زمین را نیز به کودکان با اسباب‌ بازی بیاموزد. نقطه‌ی عطف تولو نیز ریز بین بودن و اهمیت دادن به تمامی ابعاد یک انسان و تاریخ زمین است.

فروشگاه اینترنتی تینوتوی ، امکان خرید اینترنتی محصولات تولو را در اختیار والدین عزیز قرار داده است.  خریدی با اطمینان و رضایت را به شما دوستداران اسباب بازی ارائه می‌ دهد. اسباب بازی تولو تویز از کامل ترین ها در فروشگاه اینترنتی تینوتوی می‌باشد. این امر باعث تنوع در انتخاب و خرید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *